İçeriğe geç

Başkan Remzi Çayır’dan Bayram Mesajı

Başkan Remzi Çayır’dan Bayram Mesajı

MİLLİ YOL Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır ve beraberinde heyet, Tacettin Dergahı Sultan Camisi’nde kıldıkları bayram namazı sonrası, merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun kabrini ziyaret etti.

 

Bayram namazı için Tacettin Dergahı Sultan Camisi’ne gelen Başkan Çayır ve partililer, Mart 2009’da şüpheli helikopter kazası sonucu beraberindeki 5 kişi ile hayatını kaybeden merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun kabrini ziyaret etti. Yazıcıoğlu’nun kabri başında edilen duaların ardından Başkan Çayır ve partililer vatandaşlarla bayramlaştı.

 

“14 Mayıs Seçimlerinin Bayram Havasında Geçmesini Diliyorum”

 

Daha sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkan Çayır, Türk milletinin Ramazan Bayramı’nı kutladıklarını belirterek şunları söyledi;

 

“Mazlumlar ve zor durumda bulunan farklı coğrafyalarda zulüm gören, savaş durumunda olan bütün topluluklara ve insanlığa inşallah bayram barış, huzur, dirlik, gelecek bir umut getirsin. Biz Türkiye olarak gerçekten zor günlerden geçiyoruz. Bayram bu zorlukların azalmasına vesile olsun. Çocuklarımızın gelecekte daha mutlu ve huzurlu olabilmeleri için elbette ki alacağımız dersler var, yapacak işlerimiz var. Türkiye olarak geçmişten ders alarak yolumuza devam edersek geleceğimiz güzel olur. 14 Mayıs seçimlerinin de bayram havasında geçmesini diliyorum. Kavgalar farklılıklarımızın sonucu olamaz. Siyasiler ve bütün insanlar yüz yüze bakamayacak sözler sarf etmemelidir. Biz Muhsin başkanımızın arkadaşları olarak bu zorlukların ve gerçeklerin farkında olduğumuz için ortaya çıktık ve milletimize ses vermeye çalışıyoruz. Bu ses inşallah gerektiği gibi duyurulur ve değerlendirilirse gelecekte bir ışık ve umut doğacaktır. Ben buna inanıyorum” dedi.

 

***

Basın açıklamasının tamamını buradan izleyebilirsiniz...

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

error

Bizi Sosyal Medyadan Takip Etmek İster misiniz!?

YouTube
YouTube
E-posta ile takip
RSS