İçeriğe geç

Abdülkadir Demir: “Bitmiş Hizmetlerin Kurdelesini Kesmeye Kalkmayın”

Abdülkadir Demir: “Bitmiş Hizmetlerin Kurdelesini Kesmeye Kalkmayın”

Milli Yol Partisi Gümüşhane İl Başkanı Abdulkadir Demir, bir yazılı basın açıklaması yaparak, AK Parti İl Başkanı Celalettin Köse’ye şehirle ilgili çeşitli sorular yöneltti.

 

Başkan Demir yaptığı açıklama şunları söyledi:

 

“Sayın Başkan Köse, İlde siyasi parti İl Başkanları, ilçelerde ilçe başkanları ile istişare mekanizmalarını çalıştırmıyorsun? İstişare mekanizmalarını çalıştır. Biz de görüşlerimizi basına paylaşalım dedi.

 

Millete hizmet davanızı göremiyoruz? Çelik çomak oynamayı bırakın! “Bizim Partimiz Milli Yol Partisi” şehir ile ilgili her gün gündem maddesi vardır. Muhalefet partisi olarak her gün gündemimiz mevcuttur. İktidar partisinin İl Başkanının şehirde bir ağırlığının olması gerekir. Bu ağırlık günü birlik hizmetler değil, acil kangren olmuş toplumun tamamını ilgilendiren meselelere zaman ayırarak hizmet davasını ortaya koyması gerekir. Siz ne yapıyorsunuz? Bu şehir ilgili bilinen acil sorunlar ortadadır dedi.

 

Sayın Başkan Köse, bu ay şehrin en önemli sorunu olan neyi halledeceksiniz? Çıkın açıklayın! Sabah kalktığınızda kent ile ilgili hangi konuyu masaya yatıracaksınız? Bütün siyasi parti il başkanları ile bu ay ortak bir açıklaması yaparak Süleymaniye kayak merkezi meselesini Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın masasına koyun bu ay bu meseleyi çözün. Bizde diyelim ki bu il başkanında mangal gibi yürek var. Bulunduğu koltuğun hakkını veriyor. Basına demeç verip seni övmesem namerdim.

 

Şehir ile ilgi en büyük hangi yatırımı yapacaksınız?

 

Bu iş lafla süslü kelimelerle olmaz. Bu ay hangi yatırımın kurdelesini keseceksiniz? Hangi irade ile milletimize hizmet etmeyi sürdüreceksiniz? Sakın bitmiş olan hizmetlerin kurdelesini kesmeye kalkmayın. Biz muhalefet olarak görevimi yapacağız. Sizde iktidar olarak görevinizi yapacaksınız.

 

Milli Yol Partisi kadroları bu şehrin sorunlarına en vakıf partidir. Hiçbir zaman diriliğini, gücünü, enerjisini, icraat kabiliyetini kaybetmeyecek bir partidir. Milli Yol Partisi olarak iktidar partisinden beklentimiz, bu kış sürecini resmi kurumları, meslek odaları, esnafları, turizm acenteleri, STK’ları, muhtarları ile “yaz turizm için” vasfına uygun şekilde yürütmenizdir.

 

Birincisi; turizm altyapısının güçlendirilmesi ve geliştirilmesi, ikincisi; insan kaynaklarının geliştirilmesi ve nitelikli iş gücü temini, üçüncüsü de; farkındalığın, tanıtım ve koordinasyona yönelik işbirliğinin geliştirilmesi çalışmalarıdır. Bu kenti hepimizin insanca yaşanacak bir kent konumuna getirmek gibi bir görevimiz olduğunu unutmamalıyız. Bu görev, uygar olmamızın da bir ölçüsüdür” dedi.

 

Haber Merkezi

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

error

Bizi Sosyal Medyadan Takip Etmek İster misiniz!?

YouTube
YouTube
E-posta ile takip
RSS