İçeriğe geç

Büyük Oyunu Görmek Zorundayız !!

Büyük Oyunu Görmek Zorundayız !!

Türkiye ile Suriye’nin karşılıklı yapmış olduğu yakınlaşma açıklamalarına karşı, emperyalizmin öncülüğünü yapan Amerika Birleşik Devletleri’nin Büyük Orta Doğu projesi Suriye ve Türkiye aşaması tehlikeye düştüğünden; eş zamanlı Kayseri’de başlatılmak istenilen iç karışıklık ve Suriye’nin kuzeyinde Türk bayrağına karşı yapılan saygısızlık ve muhtemel Türk askerine yapılabilecek saldırılar, büyük oyunun bir parçası olarak görmek zorundayız.

 

Milli Yol Partisi, milletimizin birliği ve beraberliğini gözetirken ülkemizdeki misafirlere karşı, bir kişinin yaptığı kabul edilemez bir davranıştan dolayı, topluca sözlü ve fiili olarak saldırılmasını asla kabul etmez.

 

Eline bıçak alıp sallayarak ülkemizdeki Suriyelileri tehdit eden, sadece fitne ateşinin parçası olur. Sosyal medyada kin ve nefreti tetikleyici, ülkemizdeki bütün Suriyelileri bir olaydan dolayı hedef alıcı nefret söylemi, Milli Yol Partisi’nin varoluş milli birlik ve beraberlik anlayışını asla yansıtmaz.

 

Bireysel olumsuz olayları büyüterek toplumsal bir krize dönüştürmek ve iç huzursuzluğu tetiklemek isteyen kışkırtıcılara, kışkırtıcı sosyal medya paylaşımlarına Milli Yol Partili hiçbir arkadaşımız ve kardeşimiz prim vermez, veremez.

 

Kışkırtıcı ve nefret söylemleri içerebilecek sosyal medya paylaşımlarından, Milli Yol Partili tüm arkadaşlarımızı uzak durmaları konusunda dikkatli davranacaklardır.

 

Yunus EKŞİ
Milli Yol Parti Sözcüsü

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

error

Bizi Sosyal Medyadan Takip Etmek İster misiniz!?

YouTube
YouTube
E-posta ile takip
RSS