İçeriğe geç

Ecevit ile Demirel’in Kavgası Neyse Şimdi Kılıçdaroğlu İle Erdoğan Kavgasıda Aynı…

Ecevit ile Demirel’in Kavgası Neyse Şimdi Kılıçdaroğlu İle Erdoğan Kavgasıda Aynı…

Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır, “Milletin ne derdini dinleyen ne de çaresi olmaya çalışanlar var” açıklamasında bulundu.

 

Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır, Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesine geldi. Çayır, burada partisinin İlçe Başkanlığı açılışına katıldı. Çayır burada yaptığı konuşmada “Milletin ne derdini dinleyen ne de çaresi olmaya çalışanlar var. Rabbim şahit olsun ki bunlar sizin efendiniz olmak istiyorlar. Yani saltanatın efendisi olmak istiyorlar” ifadelerini kullandı.

 

Açılışın ardından pazar yerinde halk ile bir araya gelen Çayır şunları söyledi:

 

“Değerli kardeşlerim, 14 Mayıs’ta Türkiye sandığa gidecek. Sandığa giderken televizyonlarda, canlı yayınlarda, sosyal medyada bir şeyler görürsünüz. Allah şahit olsun ki bundan 15 yıl önce neyi gördüyseniz aynı sözleri, aynı tavırları siyaset adına aynı çekişmeyi görürsünüz. 40 yıl önce Ecevit ile Demirel’in kavgası neyse şimdi Kılıçdaroğlu ile Erdoğan kavgası da aynı.”

 

“Milletin Ne Derdini Dinleyen Ne de Çaresi Olmaya Çalışanlar Var”

 

“50 yıl önce siyasette söylenmiş sözler neyse iddialar neyse diyaloglar neyse 3 aşağı 5 yukarı şu anda ortaya konan hep aynı şeyler. Millet bu söylenen kavganın ve fotoğrafın içerisinde yok. Milletin kendisi yok. Kim var? 5-10 tane siyaset yoluna kendisini pazarlamaya çalışan kimisi devleti elinde tutan, öbürü de devleti ele geçirmeye çalışan insanlar var. Milletin ne derdini dinleyen ne de çaresi olmaya çalışanlar var. Rabbim şahit olsun ki bunlar sizin efendiniz olmak istiyorlar. Yani saltanatın efendisi olmak istiyorlar” dedi…

 

***

Konuşmanın tamamını buradan izleyebilirsiniz

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

error

Bizi Sosyal Medyadan Takip Etmek İster misiniz!?

YouTube
YouTube
E-posta ile takip
RSS