İçeriğe geç

Remzi Çayır’dan Türkiye Beyazay Derneğine Ziyaret

Remzi Çayır’dan Türkiye Beyazay Derneğine Ziyaret

MİLLİ Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır “Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası” kapsamında Türkiye Beyazay Derneğine ziyaret gerçekleştirdi.

 

Milli Yol Partisi Genel başkanı Remzi Çayır ve Genel Başkan Yardımcısı Osman Kozan Türkiye Beyazay Derneği Kocaeli Şube Başkanı Furkan Uğur Eşitti ile bir araya geldi.

 

Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası ile ilgili konuşan Milli Yol Partisi Genel başkanı Remzi Çayır; “Biz yeni kurulan bir partiyiz, partimizde toplumun tüm kesimlerine yer vermeye çalışıyoruz. Özellikle engelli kardeşlerimizin bizim için önemi çok büyük. Rahmetli Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu da engelli vatandaşlarımız ile ilgili konularda hassas davranırdı. Biz engelli vatandaşlarımızı onun bize bir emaneti olarak görüyoruz. Seçime girmeye hak kazandık. Millet Vekilliği aday listelerinde de engelli vatandaşlara önemli bir kontenjan ayıracağız” diye konuştu.

 

Türkiye Beyazay Derneği Kocaeli Şube Başkanı Furkan Uğur Eşitti de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu ile çocukluğumda tanışmıştım, bu ziyaretiniz bana onu hatırlattı. Engelli vatandaşlar olarak ona minnet duygularımız var. Verdiği önerge ile meclisteki “özürlü” ibaresinin “engelli” ibaresi olarak değişmesini sağlamıştı” dedi.

 

 

Haber Merkezi…

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

error

Bizi Sosyal Medyadan Takip Etmek İster misiniz!?

YouTube
YouTube
E-posta ile takip
RSS