İçeriğe geç

Sahtekara, Hırsıza Af Çıkaranlar Utanmadan Ağlama Numaraları Yapıyorlar

Sahtekara, Hırsıza Af Çıkaranlar Utanmadan Ağlama Numaraları Yapıyorlar

MİLLİ YoL Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Hatay’ı ziyaret ederek, incelemelerine devam ediyor.

 

Başkan Çayır, Hatay’da kızı enkazda bulunan Aksaray Milli YoL Partisi İl Başkanı Ahmet Karaman ile bir araya geldi. Başkan Çayır, 30’a yakın akrabasının enkaz altında olduğunu ifade ederek, “Hepimiz acının içindeyiz. Gerçekten üzüntü verici bir durum ile karşı karşıyayız. Türkiye’deki kafa değişmediği müddetçe bu felaketler değişmeyecek” diye konuştu.

 

Hatay’da kızı enkaz altında kalan Milli Yol Partisi Aksaray İl Başkanı Ahmet Karaman, yaşadıklarını durumu şu sözlerle özetledi:

 

“Türk milletinin başı sağ olsun. Acımızın tarifimi yok sanki cehennemi yaşadık. Tabii ki depremin bir ilahi bir ikaz olduğu imanımızın gereği biliyoruz ama sıkıntımız ve acımız bütün Türkiye’deki inşaat sektörünün, zemindeki problemi çözecek arkadaşların bu görevi yapmamış olmaları, mimarların, mühendislerin, belediye başkanının, yapı denetimcilerin Türkiye’deki rüşvet olayı kaldırılmadığı sürece böyle acılarla karşılaşacağımızı yüce Türk milletinin bilmesi lazım. Türk milleti, birliği ve beraberliği noktasında üzerine düşen vazifenin bin misliyle yapmıştır. Ama biz bunu hükümetimizden asla göremedik. Böyle bir anda bir tuvalet meselesini çözemediler. İnsanların rahat edeceği, ısınacağı barınakları yapamadılar. Bundan dolayı da mustaribiz”

 

Depremin yarattığı enkazın sadece müteahhitlerle ilgili olmadığını belirten Başkan Çayır ise şunları söyledi:

 

“Gerçekten üzüntü verici bir durumla karşı karşıyayız. Türkiye’deki kafa değişmediği müddetçe bu felaketler değişmeyecek, yaşadıklarımız değişmeyecek. Her zaman ders alıyoruz da akıl alan yok, fikir alan yok, liyakat yok. Bunun sorumlusu kim kardeşim kim? Sadece müteahhit mi? Müteahhide kim izin verdi? Kim? Belediyeler, merkezi yönetim; çıkıyorsunuz sahtekara, hırsıza af çıkarıyorsunuz. İmar affı ne demek? Adam sahtekarlıkla ev yapmış, ver parayı al ruhsatı, bu kafayla Türkiye yönetilir mi? Bir de çıkmışlar utanmadan ağlama numaraları yapıyorlar, siyasetin sahtekarları, bezirganları çıkıyorlar ağlama numaraları çekiyorlar”

Haber Merkezi…

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

error

Bizi Sosyal Medyadan Takip Etmek İster misiniz!?

YouTube
YouTube
E-posta ile takip
RSS