İçeriğe geç

Siyasete Her Alanda Yenibir Soluk Getireceğiz

Siyasete Her Alanda Yenibir Soluk Getireceğiz

Genel Başkan Remzi Çayır’ın katılımıyla Milli yol Partisinin kuruluşunun birinci yıldönümü İstanbul’da geniş katılımlı bir etkinlikle kutlandı.

 

Etkinlik sonrası ÇAY TV’ye konuşan Parti Sözcüsü ve Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yunus Ekşi; “Millete ve siyasete her alanda yeni bir soluk getireceğiz” diyerek açıklamalarını sürdürdü.

 

Açıklamalarına devam eden Ekşi şunları söyledi. “Milli Yol Partisi kuruluşunun birinci yılını tamamlamadan seçimlere girme yeterliliğini kazanmıştır. Birinci yılımızı parti teşkilatlarımızla, birçok siyasi parti temsilcileri ve halkın geniş katılımıyla kutladık. Milli Yol Partisi olarak milletimize yeni bir soluk getieceğiz. Sonuçlarla değil, olumsuz sonuçların sebep olduğu sorunları çözme anlamında olacak bu soluk getirmemiz. Bunlardan biride ekonomi olacaktır. Mesela herkes üretim ekonomisi diyor. Evet üretim ekonomi elbette olacak. Ama siz ekonomiyi neyle ve nasıl üreteceksiniz konusu bizim için önemli olacaktır” dedi. 

Ardından STK ve İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Fehim Kaynar; Memleketin hayrına ve geleceğine yönelik çalışmalar yapabilecek ehliyete liyakata sahip tertemiz, hiç bir şaibeye bulaşmamış vatan sevgisiyle dolu ve dipdiri genç bir kadroya sahibiz” dedi.

 

Finans ve Bankacılıktan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tayfun Ozankaya ise; “Halka umut olacak yepyeni projeler ürettik” dedi.

 

Ozankaya konuşmasında; “Biz yeni bir hareket olsakta memleketin sorunlarına son derece hakimiz. Çokta ciddi bir kadro ve ekibiz. Özellikle ülkenin ekonomik şartlarının zor ve sıkıntılı olduğu bir dönemde halka, memleketimize umut ve çare olacak çokta ciddi projeler ürettik” dedi.

 

Haber Merkezi

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

error

Bizi Sosyal Medyadan Takip Etmek İster misiniz!?

YouTube
YouTube
E-posta ile takip
RSS