İçeriğe geç

Zonguldak teşkilatları kahvaltıda buluştu

Milli Yol Partisi Zonguldak teşkilatları kahvaltıda buluştu. İl ve ilçe başkanlarına yetki ve teşekkür belgeleri verildi.

Milli Yol Partisi Zonguldak il teşkilatı tarafından kahvaltı programı düzenlendi teşkilatta düzenlenen kahvaltı programına;  Milli Yol Partisi Zonguldak İl Başkanı Cemal Demircioğlu, Milli Yol Partisi Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Levent Bahadır Milli Yol Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Taner Yıldırım, Milli Yol Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Yusuf Kaan Yılmaz, Milli Yol Partisi Alaplı İlçe Başkanı Sabahattin Şen, Çaycuma Türk Hava Kurumu Başkanı Şükrü Güner,  Toplumsal Madde ve Madde Bağımları Mücadele Derneği Başkanı Ersun Yıldız ile partililer ve davetliler katıldı.

Kahvaltı sonrasında Milli Yol Partisi Zonguldak İl Başkanı Cemal Demircioğlu, Milli Yol Partisi Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Levent Bahadır, Milli Yol Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Yusuf Kaan Yılmaz ve Milli Yol Partisi Alaplı İlçe Başkanı Sabahattin Şen’e Parti Genel merkezinden gönderilen teşekkür ve yetki belgeleri törenle takdim edildi.

Milli Yol Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Taner Yıldırım, “Yeni parti binamız ve davamız Zonguldak’ımıza hayırlı olsun. Teşkilatları kuramadığımız ilçelerde var ve bu ilçeleri de kısa zamanda kuracağız. Eylül ayında partimizin büyük kongresini birlikte gerçekleştireceğiz artık Siyasette biz de varız.” ifadesini kullandı.

Milli Yol Partisi İl Başkanı Cemal Demircioğlu’da yaptığı konuşmada, ” Milli Yol Partimiz kurulalı 7 ay oldu ve hızlı bir şekilde Türkiye’nin her yanında teşkilatlarımızı kuruyoruz. Zonguldak’ta da yetkiyi aldık. Arkadaşlarımızın desteğiyle 3 ay gibi kısa bir süreçte il kongremizi yaptık. Türkiye’de 126 parti var bizde 127. diye kurulmadık, biz sisteme alternatif olduğumuz için kurulduk ve sistemi değiştireceğiz çünkü sistem değişmezse kim gelirse gelsin sistemin bir parçası olur. Yoksulluk ve adaletsizlik gibi birçok olumsuzluk ancak sistem değiştiğinde sona erecektir. Biz partimizi kurup ülkeyi yönetmeye talibiz.” dedi.

Lütfen bizi takip edin ve beğenin:

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

error

Bizi Sosyal Medyadan Takip Etmek İster misiniz!?

YouTube
YouTube
E-posta ile takip
RSS